Kolekcja nowoczesnych mebli drewnianych, dedykowana dla osób, które cenią design inspirowany naturą, połączony z nowoczesnymi i industrialnymi dodatkami.

Wykonana jest z różnorodnych materiałów. Malowany MDF połączony z elementami brzozowymi oraz dębowymi blatami. Materiał z którego wykonane są stoły to lite drewno.

Rozbudowana kolekcja stołów, stolików kawowych i ławek, które świetnie nadają się do użytkowania w pomieszczeniach takich jak: kuchnia, jadalnia czy salon.

Wykonane są z drewna dębowego o wyraźnym rysunku i usłojeniu. Na powierzchni drewna możliwe są spękania, większe sęki oraz ubytki, co przepięknie podkreśla naturalny charakter.

Doskonała propozycja dla wszystkich osób ceniących naturalne piękno i urok drewna, a jednocześnie funkcjonalność i ponadczasowe wzornictwo. Meble wykonane zostały z selekcjonowanego drewna dębowego najwyższej klasy.

Meble do sypialni Harrison to połączenie atrakcyjnego wzornictwa oraz najwyższej klasy drewna dębowego o łagodnym kolorze i rysunku oraz równomiernym usłojeniu.

Łączy w sobie dwa niezwykle trwałe surowce – szlachetne drewno dębu lub orzecha oraz metal – w postaci nóg ze stali nierdzewnej, tworząc minimalistyczną i nowoczesną formę.

Ponadczasowy asortyment mebli do jadalni i pokoju dziennego wykonanych z litego drewna połączonego z fornirem dębowym. Wszystkie elementy kolekcji wykonane są z selekcjonowanego drewna dębowego.

Kolekcja nowoczesnych, ergonomicznych mebli, wykonanych z drewna dębowego, które świetnie nadają się do użytkowania w pomieszczeniach takich jak: kuchnia, jadalnia czy salon.

Szeroki asortyment mebli Avant wykonanych z wysokiej jakości drewna dębowego spodoba się osobom, które poszukują współczesnej i odważnej stylistyki, bądź pewien że bedzie on zwracał na siebie uwagę.