Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Show sidebar
Wybierz opcje
Zamknij

Dokładka do stołu Iron Steel / Nero / Bianco

1.090,00 zł1.830,00 zł
Wybierz opcje
Zamknij

Dokładka do stołu Silva

880,00 zł1.200,00 zł
Wybierz opcje
Zamknij

Dokładka do stołu Vivus Steel / Nero / Bianco

760,00 zł1.150,00 zł

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych najbardziej wymagających klientów, w tej kategorii oferujemy wysokiej jakości dostawki do stołu, które umożliwiają sprawne i przede wszystkim szybkie powiększenie stołu o dodatkowy blat. To rozwiązanie sprawdza się podczas wizyty gości, ale i wtedy, gdy we wnętrzu brakuje miejsca. Wszystko dzięki temu, że taka dostawka do stołu nie musi być zamontowana przez cały czas, co pozwala zaoszczędzić sporą ilość miejsca na co dzień. W Signu udowadniamy, że nawet tak niezwykle funkcjonalne meble, jakim bez wątpienia są stoły z dostawkami, mogą prezentować się bardzo atrakcyjnie, a tym samym być świetną ozdobą zaaranżowanej przestrzeni. Z tego też względu zapraszamy Cię do zapoznania się z przygotowanym przez nas asortymentem — jesteśmy pewni, że znajdziesz tutaj taki stół, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Jeżeli nie będziesz wiedzieć, co wybrać — skontaktuj się z nami.

Dlaczego warto postawić na meble dębowe?

Każdy proponowany przez nas stół dębowy z dostawkami zachwyca przede wszystkim swoją wysoką jakością wykonania. Jeżeli miałeś kiedykolwiek styczność z meblami dębowymi, to na pewno wiesz, że umiejętnie pielęgnowane mogą służyć przez wiele lat. Sama ich pielęgnacja jest bardzo prosta. Kluczem do sukcesu jest regularne przecieranie takiego stołu za pomocą delikatnie zwilżonej ściereczki. Dębowe meble są niezwykle solidnym wyposażeniem — odpornym mechaniczne uszkodzenia, co idealnie obrazuje ich doskonałą jakość. Warto jednak wspomnieć o tym, że każdy mebel dębowy może prezentować się zupełnie inaczej — oczywiście ze względu na charakterystyczne odcienie i usłojenie drewna. Z racji tego, że w Signu wszystkie meble wykonujemy na zamówienie klienta, możesz samodzielnie dopasować interesujący Cię kolor stołu, jego wykończenie, a nawet wymiary. Wszystko po to, aby mebel był w pełni dopasowany do Twoich potrzeb.

W jakich wnętrzach sprawdzi się stół z dostawką?

Meble, które przygotowaliśmy dla naszych klientów, są doceniane ze względu na fakt, że doskonale odnajduje się zarówno w tradycyjnych, jak i bardziej nowoczesnych przestrzeniach. Stół z dostawkami może więc zagościć w bardzo dużym, nowoczesnym salonie, ale także w niewielkiej, rustykalnej kuchni. Takie meble odnajdują się wspaniale również w stylu industrialnym, czy nawet w charakterystycznych wnętrzach skandynawskich i boho. Wszystko zależy od umiejętnego dopasowania pozostałych mebli, kolorów ścian i dodatków. Wybrany przez Ciebie stół drewniany z dostawkami może znaleźć się w centralnej części urządzonego pomieszczenia albo przy jednej ze ścian. Oczywiście możesz go dowolnie przestawiać, w zależności od potrzeb. Planujesz zorganizować przyjęcie? W takim razie niech ten stół, który na co dzień w celu zaoszczędzenia miejsca znajduje się przy ścianie, zagości na środku pokoju. Dostawka do stołu pozwoli Ci stworzyć komfortowe miejsce do biesiadowania dla większej liczby osób.

Bardzo serdecznie zapraszamy Cię do poznania naszych niezwykle praktycznych, a zarazem ładnie wykonanych dostawek do stołu. Trudno wyobrazić sobie drugie tak praktyczne rozwiązanie do mieszkań i domów, dlatego zdecydowanie warto je u siebie wykorzystać.